Haber

CHP Erzincan Milletvekili Adayı Mustafa Sarıgül: “Erzincan topraklarında ekilmemiş, ekilmemiş toprak kalmayacak.

CHP Erzincan Milletvekili adayı Mustafa Sarıgül Erzincan’da; “Erzincan topraklarında ekilmeyen, biçilmeyen toprak kalmayacak. Söz veriyorum. Bir süre sonra Almanya, Fransa, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Manisa’daki Erzincanlı hemşehrilerimiz buraya dönecek ve buranın tadını çıkaracaklar. bu toprakların zevklerini yaşayacaklar… Söyleyemediğim sözü asla söylemeyeceğim.”

CHP Erzincan Milletvekili adayı Mustafa Sarıgül, Erzincan’daki seçim kampanyası hakkında konuştu. Sarıgül dedi ki:

“Sandıklara gittiğimizde düğüne gider gideriz. Bayrama gider gideriz. Çocuğumuzun nişanına gider gideriz. 14 Mayıs demokrasinin, barışın, kardeşliğin bayramı olsun. ve hukuk.14 Mayıs hiç bitmesin istiyoruz.Erzincan’a ayak bastığım andan itibaren hiçbir siyasi parti karışmamıştır.Fark gözetmeksizin gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm Erzincanlı hemşehrilerime teşekkür ederim.

Erzincan’da sanayiye, tarıma ve hayvancılığa büyük önem vereceğiz. Erzincan topraklarında ekilmeyen, biçilmeyen toprak kalmayacak. Konuşuyorum. Bir süre sonra Almanya, Fransa, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Manisa’daki Erzincanlı hemşehrilerimiz buraya dönecek ve bu toprakların lezzetlerini yaşayacaklar. Erzincan toprakları; Atalarım, dedemler bana bu topraklarda dürüst olmayı öğrettiler. Bana cesur olmayı, cesur olmayı öğrettiler. Yapamayacağım bir sözü asla söylemem.

Erzincan’da herhangi bir siyasi parti ayrımı yapmam mümkün değil. Hemşerilerime başımın üstünde yer ver. Bana oy versin ya da vermesin; Tüm hemşerilerimin temsilcisi olacağım. Bizi tercih eden hemşehrilerimiz bir gün bile pişman olmayacaklardır. Bunu uzun yıllardır Şişli’de başardım, Erzincan’da da başaracağıma inanıyorum. Erzincan’da aşk kazanacak, Erzincan kazanacak, Türkiye kazanacak inşallah.”

Kaynak: ANKA / Yerel

haber-yunak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu