Teknoloji

CrossfireX Oyunculara Veda Ediyor: Artık Oynanamaz

 
Yayıncı ve geliştirici Smilegate tarafından oyuncuların beğenisine sunulan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu CrossfireX, kullanıcılara veda ediyor. 18 Mayıs’ta sonlandırılacak olan yapım, artık Remedy Entertainment tarafından geliştirilen hem çok oyunculu hem de tek oyunculu modda oynanamayacak.
 
Oyunculara veda eden bir yapım daha
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde birçok yapım oyunculara veda etmişti. Bu kervan artık CrossfireX’e katıldı. Çok oyunculu nişancı CrossfireX, 10 Şubat 2022’de Xbox Series ve Xbox One için piyasaya çıktı. 18 Mayıs’ta hizmetine son verilirse bu yapım bir yıl üç ay boyunca oyuncuların yanında olmuş olacak.
 
Ekip, bu durumla ilgili çeşitli açıklamalar da yaptı. Bu açıklama şu şekildedir: “CrossfireX desteğini 18 Mayıs 2023’te sona erdirme kararımızı size bildirmekten büyük üzüntü duyuyoruz. Oyunun çıkışından bu yana, oyunu hepimizin gurur duyabileceği bir noktaya getirmek için yorulmadan çalıştık. Biz’ Tüm bu süreçte oyuncularımızı desteklemekten onur ve zevk duyduk.
 
Hizmet sona erene kadar CrossfireX’in keyfini çıkarabileceğinizi umuyoruz. Bize vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu