Haber

Kılıçdaroğlu, CHP grup toplantısına katılan İmamoğlu’nu kucakladı! O anlar ise kameralara an be an yansıdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerine grup toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplantı öncesi CHP lideri ile görüştü. İki ismin kucaklaştığı anlar kameralara da yansıdı. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler daha sonra haftalık küme toplantısının yapılacağı salona geçti.

İMAMOĞLU’DAN JET PAYLAŞIMI

Aynı sıralarda sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan İmamoğlu, Kılıçdaroğlu ile fotoğrafını paylaştı. İBB Başkanı, “Bugün CHP Grup Toplantısı için Ankara’dayım. Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettim. Bu süreçte 16 milyon İstanbullunun iradesine sahip çıktığınız için teşekkür ederim.” sürüm düşürme

AKŞENER İLE VURGULAMA GÜNDEM OLDU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmasının ardından İstanbulluları Saraçhane’ye davet etti ve yanına koşan lider GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener oldu. Akşener’in İmamoğlu’nu İBB binasında kucakladığı fotoğraf kamuoyunda geniş yankı uyandırdı ve çeşitli tartışmaları beraberinde getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu