Teknoloji

Galaxy S23 Ultra’nın en önemli rakibi olması beklenen Xiaomi 13 Ultra gecikebilir

2023’ün en iyi telefonlarından ikisi yılın ilk yarısında piyasaya çıkacak. 1 Şubat’ta Samsung Galaxy S23 Ultrave bir süre sonra Xiaomi 13 Ultra‘ın çıkması bekleniyor ama son sızıntılar bunu dikkat çekici hale getirdi. Galaxy S rakibiBeklenenden daha uzun süre bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Weibo’da yayınlanan saygın bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station’a göre, Xiaomi 13 Ultra muhtemelen marttan sonra şimdiye kadar yayınlanmayacak. Dahası Nisan başında Piyasada olduğu da söyleniyor. Yani Xiaomi, 13 Ultra’yı muhtemelen 27 Şubat’ta başlayacak büyük bir ticaret fuarıyla tanıtacak. MWC 2023Onu göremeyeceğiz.

Bu, Xiaomi’nin S23 Ultra rakibi gelmeden önce Samsung ile ilgili. 2 aylık net dönem ve Nisan lansmanının yalnızca Çin için olduğu düşünüldüğünden, muhtemelen dünyanın çoğu için daha da uzun. Bu da telefonun diğer bölgelerde satışa çıkması için ek bir son tarih anlamına geliyor.

Öte yandan, diğer bazı Çin telefonları daha erken çıkabilir, Dijital Sohbet İstasyonu bire bir yayında Oppo Find X6serinin ve Onur Büyüsü 5Dizinin şubat sonu veya mart başında duyurulmasını beklediklerini ve bunun MWC’ye denk geleceğini söyledi.

haber-yahsihan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu